Pożyczka jako linia kredytowa dla użytkowników w Polsce – bezproblemowy sposób na uzyskanie pożyczki.

Posted on

Wszyscy doświadczyliśmy sytuacji, w których pojawiła się pilna potrzeba finansowa, ale musimy czekać do wypłaty ze względu na brak środków na koncie. Nagle zostajesz wyrzucony ze swojej strefy komfortu i zmuszony do szukania sposobów na sfinansowanie nieprzewidzianego wydatku. To normalne, że nie ma dużych oszczędności, zwłaszcza w tych niespokojnych czasach. Jest to również zrozumiałe, jeśli nie możesz (lub nie chcesz) poprosić o pomoc przyjaciół lub krewnych. Wzięcie pożyczki w banku może wydawać się dużym krokiem i trudnym, biorąc pod uwagę całą biurokrację i wymagania. Co, jeśli wolisz nie nawiązywać relacji z firmami udzielającymi chwilówek? Jest inne rozwiązanie – prostrze i bardziej przyjazne. VIALET niedawno uruchomił usługę pożyczki w formie linii kredytowej dla polskich klientów. Najlepsze jest to, że możesz ubiegać się o linię kredytową w dowolnym miejscu i czasie, i płacisz za nią tylko gdy korzystasz z limitu!


Czym dokładnie jest pożyczka w formie linii kredytowej?

Linia kredytowa to elastyczna pożyczka, w ramach, której masz do dyspozycji określone środki finansowe, z których możesz korzystać przez okres trwania umowy, zawsze gdy tego potrzebujesz, bez konieczności ciągłego wnioskowania o kolejne środki. Odsetki będą naliczane w ramach wykorzystanej części linii kredytowej.

Kto może otrzymać linię kredytową VIALET?

Aby otrzymać linię kredytową, musisz mieć ukończone 18 lat i posiadać ważny dokument tożsamości. Składając wniosek, VIALET oceni, czy kwalifikujesz się do linii kredytowej. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami oferty przejdź na stronę www.vialet.pl.

Jakie są zasady: kwoty, stawki i czas zwrotu?

VIALET oferuje pożyczkę w formie linii kredytowej od 400 zł do 13 500 zł. Czas spłaty wynosi do 10 miesięcy, w równych miesięcznych ratach. Jeśli spłacisz zadłużenie w ciągu 30 dni, pożyczka jest darmowa.

Czym różnią się pożyczka w formie linii kredytowej VIALET od chwilówek?

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić prosty proces składania wniosków bez długich formularzy do wypełnienia, dokumentów do przesłania lub połączeń telefonicznych. Możesz ubiegać się o linię kredytową za pomocą kilku kliknięć www.vialet.pl. W przeciwieństwie do większości chwilówek, które oferują linie kredytowe o zmiennym oprocentowaniu, stawki kredytowe VIALET są stałe – możesz spać spokojnie, wiedząc, że się nie zmienią. Stawkę zobaczysz w ofercie kredytowej, którą otrzymasz po złożeniu wniosku. Możesz zmienić swój limit kredytowy w dowolnym momencie, nawet po zaakceptowaniu oferty kredytowej. Wystarczy, że klikniesz ikonę „Zmień limit” w aplikacji VIALET, a natychmiast otrzymasz nową ofertę kredytową.

Przejrzysta, bezproblemowa linia kredytowa

W tych dynamicznych czasach uzyskanie linii kredytowej nie powinno być wielkim problemem. Nie powinieneś czuć się zdesperowany, jeśli masz problemy finansowe i pilnie potrzebujesz środków finansowych. Nie powinieneś czuć się winny, jeśli nie mogłeś wszystkiego zaplanować i pojawiły się nieoczekiwane wydatki. I na pewno nie powinieneś przegapić doskonałej okazji ze względu na brak pieniędzy w danym momencie. Ciekawi Cię, do jakiej wysokości limitu kredytowego się kwalifikujesz? Sprawdź!

 

 

POZNAJ OFERTĘ 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *